Gościmy przemyski Czuwaj!

• autor: ARRRGH, 2017-03-30 17:03

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 na stadionie w Orłach, rozegramy mecz z zajmującym trzecie miejsce w lidze Czuwajem Przemyśl.

Będzie to doskonała szansa by odrobić nieco punktów do pierwszej trójki, gdyż w tej chwili tracimy do podium 5 punktów. O zwycięstwo będzie jednak bardzo ciężko, gdyż GKS wiosną nadal nie zachwyca na własnym placu. Na inaugurację pomimo dobrych okazji bramkowych nie potrafimy wygrać z Pogórzem i dajemy się ograć 1:2. W drugim meczu już bardzo łatwo radzimy sobie z LKSem Nakło, wygrywając aż 4:0. Z kolei Czuwaj na wiosnę na razie zebrał wszystkie punkty, gromiąc 4:1 Wesołą w Zadąbrowiu, i pokonując 2:1 Pogórze u siebie.

Niestety nasz zespół podejdzie do tego spotkania bardzo osłabiony, gdyż z powodu żółtych kartek pauzował będzie Grzegorz Olech. Nie wiadomo też czy w spotkaniu będzie mógł wystąpić pauzujący ostatnio z powodu urazu nasz kapitan - Mateusz Stec. Trener z pewnością nie będzie mógł także skorzystać z Rafała Wardęgi, który ponownie wyjechał za granicę i najprawdopodobniej nie będzie dostępny już do końca sezonu.

Jesienią na trudnym terenie w Przemyślu udało się nam wrócić z jednym punktem. Pozostał jednak spory niedosyt, gdyż Czuwaj bramkę na wagę remisu zdobył w 95 minucie. Natomiast w ubiegłym sezonie w Orłach pokonaliśmy KKS 2:1, zaś w Przemyślu zostaliśmy pokonani takim samym rezultatem.

Miejmy jednak nadzieję, że pomimo kadrowych problemów GKS stanie wreszcie na wysokości zadania i będzie w stanie zdobyć pierwszy komplet punktów na własnym placu w rundzie wiosennej!

Czuwaj Przemyśl - GKS w Orłach 2:2 (0:1)
Gole: Olech, Gryb

Czuwaj Przemyśl - GKS w Orłach 2:1 (1:0)
Gol: Nykiel

GKS w Orłach - Czuwaj Przemyśl 2:1 (1:0)
Gole: Lach, Szelast

autor: ~Swojak 2017-04-01 11:55:13

avatar Czuwaj to mocna i poukładana drużyna z piękną historią, ale wiem, że stać naszych chłopaków na walkę z KKS-em. To nie będzie mecz jak każdy inny, to będzie sportowe święto!!. Do boju Orłowianie!!, w Przemyślu zabrakło bardzo niewiele, u siebie możemy zwyciężyć:-)!!.A najważniejsze żeby mecz był atrakcyjny piłkarsko,

autor: ~N-S 2017-04-01 21:25:29

avatar Panowie spinamy poślady i wygrajmy to dla Prezesa na jego urodziny! A potem będziee się działooooo ;)

autor: ~kibic serie a 2017-04-02 06:58:31

avatar dostaniecie w pale

autor: ~do kibic serie a 2017-04-02 13:40:58

avatar A Ty dostaniesz Pałą ! Poczekaj do godziny 18 i potem dopiero oceniaj a nie wróżysz z fusów czy innego wosku ;)

vs Batycze 17-05-2014