3:0 Olech (bezpośrednio z rzutu wolnego) 38'

avatar Pięknie naprawdę pięknie .....

autor: ~b 2016-08-15 10:21:26

avatar fajnie że pogoda dopisała :D

autor: ~Swojak 2016-08-15 14:32:25

avatar Piękny meczyk, ale muszę przyznać, że przez pierwsze 25 minut Nakło na prawdę grało dobrze i odważnie..Te dwie bramki w niecałe dwie minuty chyba trochę podłamało naszych przeciwników..Muszę pochwalić naszego nowego trenera, to naprawdę dobry gracz i inteligentny człowiek..Jak widzi, że mamy pewny wynik wprowadza wszystkich chłopaków do gry aby każdy swoje pograł, jego asysta i brameczki miodzio, ten trener to na prawdę świetny wybór i strzał w dziesiątkę. Wgl jest fajna drużyna, atmosfera, i wszystkie chłopaki zasługują na wielkie brawa, dla mnie cała drużyna to gracze meczu:-);-), oby tak było przez trzydzieści kolejek!!

autor: ~anonim 2016-08-15 20:56:42

avatar tzn ja bym powiedział że przez pierwsze 15 min Nakło faktycznie grało dobrze a nawet bardzo dobrze

autor: ~anonim 2016-08-16 09:39:59

avatar wydaje mi sie że mecz z Czuwajem pokaże na co nas stać

autor: ~kibic 2016-08-16 11:49:32

avatar To prawda, jeśli udałoby się nam wygrać z Czuwajem na wyjeździe, moglibyśmy być pewni, że stać nas na walkę o podium. Mecz się jednak sam nie wygra i trzeba dać z siebie wszystko.

autor: ~anonim 2016-08-16 13:20:43

avatar Moze gdyby nie faul Tokarza po ktorym powinien zejsc z boiska a nastepnie przez co trzeba przyznac przypadkowo bramki nie zdobyl mecz moglby sie potoczyc zupelnie inaczej.

autor: ~anonim 2016-08-16 22:58:47

avatar Co ty pieprzysz ? faul Tokarza po którym miał zejść z boiska, owszem "mocno" wszedł w nogi rywala ale to nie są szachy.. Jakby za wszystkie takie faule sędzia miał wyciągać czerwoną kartkę to 60% meczy w niższych ligach zespoły kończyłby w 9 osób.

autor: ~obserwator 2016-08-16 23:26:18

avatar Możecie ograć Czuwaj bez problemów . W Dubiecku ledwo co wygrał . W 1 połowie Dubiecko się cofnęło i miało dużo szczęścia a w 2 połowie Czuwaj nie mógł wyjść ze swojej połowy . Wystarczy ich przycisnąc i juz się gubią .

autor: ~Swojak 2016-08-17 09:20:59

avatar Faul Tokarza nie był na czerwoną kartkę, to nie było celowe kopnięcie przeciwnika, po prostu obrońca GKS chciał trafić i wybić piłkę tr.. Zółta kartka zasłużona ale o czerwonej nie ma mowy.. Po za tym wynik 5:1 mówi sam za siebie, można by było pogdybać i pomyśleć jaki byłby wynik jakby trener Olech nie dokonał czterech zmian i przez większość meczu grała pierwsza jedenastka.. Ale to tylko gdybanie a wynik i 3 pkt pozostały zasłużenie u gospodarzy..